Több mint háromszáz határsértőt tartóztattak föl Csongrád megyében

A legtöbben Koszovóból érkeztek, közülük 57 gyermek

Krónika
  • 2015.02.13. - 09:22

Összesen 326 határsértővel szemben intézkedtek a rendőrök csütörtökön Csongrád megye déli részén - tájékoztatta a megyei rendőr-főkapitányság szóvivője pénteken az MTI-t.

Szenti Szabolcs közölte, az elfogottak közül legtöbben Koszovóból érkeztek, közülük 57 gyermek.
A legnagyobb csoportot Ásotthalom külterületén tartóztatták föl délelőtt, ott 67 állampolgár lépte át illegálisan a zöldhatárt - tudatta a százados.

A határsértők menedékkérelmet nyújtottak be, ügyükben a Bevándorlási és Állampolgársági Hivatal jár el.

Reklám