Elásott csontvázat találtak egy nyíregyházi ingatlanon

A haláleset körülményit vizsgálják

Krónika
  • 2015.02.04. - 11:08

Emberi csontvázat találtak a rendőrök egy nyíregyházi ingatlanon elásva - közölte a Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Rendőr-főkapitányság sajtóreferense szerdán az MTI-vel.

Fehérvári Marietta tájékoztatása szerint a rendőrség lakossági bejelentés alapján kezdett kutatni a nyírségi nagyváros egyik külterületi ingatlanán. A kétnapos keresés után a rendőrök kedden bukkantak az elásott, ismeretlen személyazonosságú tetemre. 

A haláleset körülményeit a szabolcsi főkapitányság bűnügyi osztálya szakértők bevonásával vizsgálja.

Reklám