A határsértők száma meghaladta a háromszázat

Győrben szállították le a koszovói állampolgárokat

Krónika
  • 2015.02.03. - 18:25

Háromszázharminc koszovói határsértőt szállítottak le a vonatról hétfőn Győrben. A rendőrök a schengeni szabályoknak megfelelően igazoltatták őket, és eljárást indítottak azok ellen, akiknek nem voltak az utazáshoz megfelelő, érvényes papírjaik.

koszovói menekültek lead
Reklám