RMDSZ: alkotmányellenes a levélben történő szavazásról készülő törvény

A román szenátus már elfogadta

Határon túl
  • 2015.10.20. - 17:32

Alaptörvénybe ütközőnek tartja a Romániai Magyar Demokrata Szövetség (RMDSZ) a levélben történő szavazásról kidolgozott törvénytervezetet, amelyet a román szenátus már elfogadott; ha a képviselőházban sem javítanak rajta, az RMDSZ alkotmánybírósághoz fordul - jelentette be Kelemen Hunor, a szövetség elnöke kedden.

rmdsz lead
Reklám