Kövér László: Románia is felismerheti, hogy a magyarság a szövetségese

Az Országgyűlés elnöke a refendumot való szavazásra biztatta az erdélyi magyarságot

Határon túl
  • 2016.08.24. - 18:51

Kövér László szerint Szerbia után Románia is felismerheti, hogy számára az erdélyi magyarság nem veszélyforrás, hanem erőtartalék, és Magyarország nem ellenség, hanem érték- és érdekközösségben lévő szövetséges. 

kövér_marosvásárhely576
 A négynapos rendezvénysorozat keretében 367 programra várják a marosvásárhelyi magyarokat és a városba látogatókat. A rendezvénysorozat nyitógáláján Tompos Kátya előadóművész és zenekara szórakoztatta a kultúrpalota nagytermét megtöltő közönséget.
Reklám