Erdélyi gyerekeket gyógyítottak magyar önkéntes orvosok

Edvi Péter: Lelkes, összetartó csoport vagyunk, akik segíteni akarnak és mindezt jó szívvel teszik

Határon túl
  • 2017.05.22. - 18:53

Mintegy hatezer vizsgálatot végeztek a Nemzetközi Gyermekmentő Szolgálat (NGYSZ) önkéntes orvosai május 14. és 21. között Erdélyben, várhatóan 30 gyermeket Magyarországon műtenek meg vagy egyéb kezelést végeznek rajtuk - mondta el Edvi Péter, az NGYSZ elnöke hétfőn.

edvi péter
Reklám