Emléktáblát állítottak a hős záhonyi állomásfőnök tiszteletére

Gulyás Gergely hangsúlyozta: 56 hősei a bátor hétköznapi emberek voltak

Határon túl
  • 2017.02.09. - 11:21

Szűcs Sándornak, a záhonyi vasútállomás 1956-os főnökének tiszteletére avatott emléktáblát csütörtökön a hős vasutas szülővárosában, a kárpátaljai Csapon Gulyás Gergely, az Országgyűlés törvényalkotásért felelős alelnöke.

gulyás
Reklám