A jövő hét végétől indul több mint kétezer kárpátaljai magyar gyermek hétnapos turnusokban történő, kormánytámogatással megvalósuló magyarországi nyári táboroztatása – mondta az MTI-nek Novák Katalin, az Emberi Erőforrások Minisztériumának család- és ifjúságügyért felelős államtitkára szerdán Beregszászon.




