Első fokon jogsértő a székely zászló

A székelyudvarhelyi önkormányzat fellebez

Határon túl
  • 2015.06.10. - 08:34

A Márton Áron téren felállított székely zászló ügyében indult eljárás, alapfokon a székelyudvarhelyi önkormányzat pert vesztett a prefektúra ellen. A döntés szerint a zászló elhelyezéséről szóló határozat nem felel meg a nemzeti szimbólumok használatát szabályozó törvényeknek.

székely
Reklám