A nemzetpolitikai államtitkárság százötven külhoni magyar diákot látott vendégül hétfőn a 2015 a külhoni magyar szakképzés éve program keretében - közölte a Miniszterelnökség az MTI-vel.

A diákok mind magyar szakképző intézményekből érkeztek
A nemzetpolitikai államtitkárság százötven külhoni magyar diákot látott vendégül hétfőn a 2015 a külhoni magyar szakképzés éve program keretében - közölte a Miniszterelnökség az MTI-vel.

