A szélsőségesek, exhibicionisták és semmirekellők mennyországának nevezte Marosvásárhely polgármestere a székely vértanúk emlékművéhez szervezett tüntetéseket. Dorin Florea bejelentette: őrizni fogják a kivégzés évfordulóján az emlékművet, de bárki méltósággal leróhatja kegyeletét.




