Magyar fejlesztésű és gyártású elektromosautó-töltőt avattak Varga Mihály nemzetgazdasági miniszter részvételével vasárnap, az elektromos autók számára szervezett "80edays" nemzetközi túra budapesti állomásán.

Magyar fejlesztésű töltőt avattak Budapesten
Magyar fejlesztésű és gyártású elektromosautó-töltőt avattak Varga Mihály nemzetgazdasági miniszter részvételével vasárnap, az elektromos autók számára szervezett "80edays" nemzetközi túra budapesti állomásán.


A román állampolgárok reformokat akarnak
Több civil megsebesült