Üzemszünet lesz a mobilfizetési rendszerben csütörtök éjjel

Este tíztől a mobilfizetési rendszerben nem lehet vásárlásokat indítani

Gazdaság
  • 2017.06.29. - 11:27

Üzemszünet lesz csütörtök éjjel a nemzeti mobilfizetési rendszerben tervezett karbantartás miatt - közölte a Nemzeti Mobilfizetési Zrt.

Csütörtökön 22 órától péntek 2 óráig a mobilfizetési rendszerben nem lehet vásárlásokat indítani.

A szolgáltató ezért azt kéri, hogy az ügyfelek az e-matricákat és a HU-GO viszonylati jegyeket elővételben vegyék meg még a karbantartás előtt, a díjköteles útszakaszra való felhajtáskor ugyanis már rendelkezni kell érvényes jogosultsággal.

Reklám