Tuzson Bence: 1000 milliárd forint jut a közlekedési infrastruktúra fejlesztésére

Lerakták az M2-es gyorsforgalmi út Budapest-Vác szakaszának alapkövét

Gazdaság
  • 2017.05.26. - 14:08

2020-ig a kormány 1000 milliárd forintot költ a közlekedési infrastruktúra fejlesztésére - mondta Tuzson Bence pénteken az M2-es gyorsforgalmi út Budapest-Vác szakaszának alapkő-letételi ünnepségén Dunakeszin.

 A kormányzati kommunikációért felelős államtitkár és a beruházásban érintett Pest megye 5. számú választókerületének képviselője arról beszélt, hogy az infrastruktúra-fejlesztés magával hozza a munkahelyek és a családok fejlődését is, ezért költ a kormány 2020-ig 1000 milliárd forintot a közlekedési infrastruktúra fejlesztésére.

alapkő
Mayer András, a Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt. beruházási vezérigazgató-helyettese a közel négymilliárdos beruházásról elmondta, hogy a 19,6 kilométer 2x2 sávos útburkolat és leállósáv mellett egyebek mellett két új csomópont - Dunakeszi és Sződliget - épül.
Reklám