Szijjártó Péter: Japán a legjelentősebb ázsiai befektető Magyarországon

A miniszter szerint 151 japán cég harmincegyezer embert foglalkoztat

Gazdaság
  • 2017.02.13. - 10:36

Mára Japán lett az első számú ázsiai befektető Magyarországon: 151 vállalattal van jelen, és 31 ezer embert foglalkoztat, nem véletlen, hogy ezek közül hét stratégiai partnere a magyar kormánynak - mondta tokiói tárgyalásainak első napja végeztével Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter az MTI-nek hétfőn telefonon.

szijjártó_japán576
Reklám