Stratégiai megállapodást kötött az Audi, a Mol és az SZTE

Palkovics László: Magyarország két legnagyobb vállalata és az egyik legnagyobb vidéki egyetem fog együtt dolgozni

Gazdaság
  • 2018.06.29. - 16:05

Egyebek mellett megújuló üzemanyagok fejlesztéséről szóló stratégiai megállapodást kötött az Audi Hungaria Zrt., a Mol-csoport és a Szegedi Tudományegyetem, a dokumentumot pénteken írták alá Szegeden.

mol audi szte
Reklám