Stratégiai megállapodást kötött a kormány a BT (British Telecom), a világ egyik vezető kommunikációs szolgáltatásokat és megoldásokat kínáló nagyvállalatának magyarországi regionális szolgáltatóközpontjával az együttműködés megerősítése érdekében.

A cég budapesti szolgáltatóközpontja kétezer főt alkalmaz
Stratégiai megállapodást kötött a kormány a BT (British Telecom), a világ egyik vezető kommunikációs szolgáltatásokat és megoldásokat kínáló nagyvállalatának magyarországi regionális szolgáltatóközpontjával az együttműködés megerősítése érdekében.


A román állampolgárok reformokat akarnak
Több civil megsebesült