Régiós logisztikai központ lehetünk

A kormány azt szeretné elérni, hogy a fejlesztések révén a magyar vállalkozók a nemzetközi piacon is sikeresek legyenek

Gazdaság
  • 2017.05.23. - 03:35

A cél, hogy hazánk a régió logisztikai központjává váljon. Ennek megvalósítására tizennégymilliárd forintot fordít az idén a kormány.

szállítás logisztika export lead
Reklám