A cél, hogy hazánk a régió logisztikai központjává váljon. Ennek megvalósítására tizennégymilliárd forintot fordít az idén a kormány.

A kormány azt szeretné elérni, hogy a fejlesztések révén a magyar vállalkozók a nemzetközi piacon is sikeresek legyenek
A cél, hogy hazánk a régió logisztikai központjává váljon. Ennek megvalósítására tizennégymilliárd forintot fordít az idén a kormány.

Ne legyen magányos játék a szépkor sem
Az Északi Járműjavító területén van erre lehetőség

Bár nem a legpraktikusabb módszer lenne
A Külügyminisztérium megkezdi a külképviselet-vezetői kar megújítását