Csaknem ötszázmillió forintos ráfordítással kívánják fejleszteni a szakképzésben tanulók alapkészségeit, növelni a képzés eredményességét és csökkenteni a végzettség nélküli iskolaelhagyók arányát a Békéscsabai Szakképzési Centrumban – mondta Mucsi Balázs, az intézmény főigazgatója az eredményes Békéscsabai Szakképzésért nevű, az unió által is támogatott, 2020-ig szóló projekt indítórendezvényén tegnap.



