Ötszáz új munkahelyet létesített az FAG debreceni beruházása

Szijjártó Péter: Magyarország az új világgazdasági korszak győztesei közé tartozik

Gazdaság
  • 2019.01.16. - 17:52

Az FAG 25 milliárd forintból megvalósult új csapágygyára 500 új munkahelyet hozott létre Debrecenben, a beruházást a magyar kormány 3,16 milliárd forint vissza nem térítendő készpénztámogatással segítette - jelentette be Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter a német Schaeffler csoporthoz tartozó vállalat új gyártócsarnokának átadó ünnepségén szerdán Debrecenben.

szijjártó fag debrecen
Reklám