Két jelentős magyar köztestület fűzte szorosabbra kapcsolatát csütörtökön Budapesten: stratégiai együttműködési megállapodást kötött a Nemzeti Agrárgazdasági Kamara (NAK) és a Hegyközségek Nemzeti Tanácsa (HNT). Az együttműködési megállapodást a két szervezet elnöke, Győrffy Balázs (NAK) és Légli Ottó (HNT) írta alá a Garamvári Szőlőbirtok budafoki pezsgőpincéjében.



