Orbán Viktor az Audi vezetőivel tárgyalt

A megbeszélésen további együttműködésről egyeztettek a felek

Gazdaság
  • 2018.01.15. - 12:13

Orbán Viktor miniszterelnök hétfő délelőtt munkamegbeszélést tartott Peter Kösslerrel, az Audi AG termelésért felelős igazgatótanácsi tagjával és Achim Heinflinggel, az Audi Hungaria Zrt. igazgatóságának elnökével az Országházban - olvasható Havasi Bertalan, a miniszterelnök sajtófőnökének tájékoztatásában, mely a kormany.hu-n jelent meg.

orbán audi
MTI Fotó: Miniszterelnöki Sajtóiroda / Botár Gergely
A megbeszélésen, melyen Győr város képviseletében Borkai Zsolt polgármester is részt vett, a felek egyeztettek az Audi Hungaria eddigi eredményeiről, jövőbeli terveiről, valamint a kormány, a város és a vállalat további együttműködési lehetőségeiről - közölte a sajtófőnök

Reklám