A magyar kormány kiemelt figyelmet szentel a kerékpárhálózat fejlesztésének - mondta a közlekedéspolitikáért felelős államtitkár az ártándi határátkelőnél, a Berettyóújfalu és Nagyvárad közt elkészült kerékpárút avató ünnepségén.

„A biztonságos közlekedésért mindent meg kell tenni”
A magyar kormány kiemelt figyelmet szentel a kerékpárhálózat fejlesztésének - mondta a közlekedéspolitikáért felelős államtitkár az ártándi határátkelőnél, a Berettyóújfalu és Nagyvárad közt elkészült kerékpárút avató ünnepségén.

