Meghosszabbították jövő márciusig termeléscsökkentési megállapodásukat a nagy kőolaj-exportáló országok. A hír hallatára a korábbi spekulációk korrigálása látható a piacon. Az egyezmény ellen dolgozik az amerikai terv olajkészleteik értékesítésére.

A feltételeken nem változtattak: Nigéria, Líbia és Irán továbbra is kivétel
Meghosszabbították jövő márciusig termeléscsökkentési megállapodásukat a nagy kőolaj-exportáló országok. A hír hallatára a korábbi spekulációk korrigálása látható a piacon. Az egyezmény ellen dolgozik az amerikai terv olajkészleteik értékesítésére.

„Meg fogjuk védeni az északi lakosokat és az összes izraeli állampolgárt”
Az eurózónához való csatlakozás volt a fő téma
