Nőtt ugyan hazánk külkereskedelmi forgalma márciusban, de csökkent a mérleg – derül ki a Központi Statisztikai Hivatal (KSH) tegnapi tájékoztatójából. A behozatal 21, a kivitel 18 százalékkal bővült az egy évvel korábbihoz képest, a külkereskedelmi többlet így másfél millió euróval csökkent.




