Huszonkettedik alkalommal nyílt meg a dunántúli agrárszakmai találkozó

Csaknem száz kiállító vesz részt az eseményen

Gazdaság
  • 2018.05.26. - 03:48

Minden minisztériumi, kormányzati intézkedés középpontjában a versenyképesség és a hatékonyság növelésének elősegítése áll majd, így a kiemelt feladatok közé tartozik az osztatlan közös tulajdoni forma megszüntetése, az öntözés, a vízgazdálkodás fejlesztése – egyúttal az öntözött területek számának növelése –, valamint a közép- és felsőfokú agrároktatás nívójának emelése – jelentette ki Nagy István a XXII. Pápai Agrárexpo tegnapi megnyitóján.

Győrffy Balázs, a Nemzeti Agrárgazdasági Kamara (NAK) elnöke köszöntőjében azt emelte ki, hogy a rendezvény – amelynek három éve már ismét a NAK a főszervezője – a térség kiemelt agrárszakmai találkozója lett. Elfogadottságát pedig az idén felsorakozott majdnem száz kiállító is jelzi.

Reklám