Együttműködési megállapodást kötött a Földművelésügyi Minisztérium és a Nemzeti Agrárgazdasági Kamara. A cél: a szakképzés hatékonyabbá tétele.

Megállapodás az agrártárca és a kamara között
Együttműködési megállapodást kötött a Földművelésügyi Minisztérium és a Nemzeti Agrárgazdasági Kamara. A cél: a szakképzés hatékonyabbá tétele.

A tó, ahol több száz ember halt meg nyomtalanul
Iránban jöhetnek az elszámoltatások?

A közigazgatásban tapasztalható politikai diszkrimináció miatt döntöttek így
A helyreállítás során lenyűgöző régészeti leletek bukkantak elő Párizs szívében