Új, országos érdekegyeztető intézmény létrehozását szorgalmazza kilenc vasutas-szakszervezet – közölte tegnap a Vasutasok Szakszervezete (VSZ). A Közszolgáltató Vállalkozások Konzultációs Fóruma nevű szervezet informálisan már tavaly, a novemberi bérmegállapodás előkészítésekor működött, de az érdekképviseletek véglegesítenék.




