Elindult a Fogyasztói tudatosságra nevelő iskola elnevezésű pályázat

A program célja az általános- és középiskolás diákok fogyasztóvédelmi ismereteinek megalapozása

Gazdaság
  • 2016.08.31. - 21:46

Elindult a "Fogyasztói tudatosságra nevelő iskola" elnevezésű pályázat - jelentette be Keszthelyi Nikoletta, a Nemzeti Fejlesztési Minisztérium (NFM) helyettes államtitkára szerdán az M1 aktuális csatornán.

A fogyasztóvédelemért felelős helyettes államtitkár elmondta: a pályázat célja, hogy megalapozza az általános- és középiskolás diákok fogyasztóvédelmi ismereteit, külön figyelmet fordítva az internet és a közösségi média használatára. Hozzátette, hogy a pályázattal pénz nem jár, csak az elismerés, a "Fogyasztói tudatosságra nevelő iskola" cím.

A minisztérium korábbi közleménye szerint a pályázati felhívás, adatlap és nyilatkozat megtalálható a www.kormany.hu honlapon.

Reklám