A takarékszövetkezeti integráció célja a szövetkezeti szektor eredményének és vagyonának növelése volt, az eddigi események azonban ennek ellenkezőjét támasztják alá – állítja nyílt levelében Demján Sándor.
A Takarékbank Zrt. reakciójában kiemelte: a célokat az integráció és annak vezető szervei maradéktalanul teljesítették. A szektor központi bankja jó hírnevének védelme érdekében jogi lépéseket tesz.



