A Pest megyei települések belterületi csapadékvíz-gazdálkodásának fejlesztésére, korszerűsítésére jelent meg újabb pályázati kiírás négymilliárd forintos keretösszeggel – jelentette be tegnap Rákossy Balázs, a Pénzügyminisztérium európai uniós források felhasználásáért felelős államtitkára.
A távirati irodával közölte, a támogatási kérelmeket 2019. január 23-án nyolc órától nyújthatják be a pályázó települések az Allamkincstar.gov.hu oldalon. Az államtitkár ismertette, hogy a Pest megye célzott fejlesztését szolgáló támogatási program 2018. évi hatodik pályázati felhívása – a tavalyihoz hasonlóan – idén is a Pest megyei települések ilyen irányú fejlesztését célozza.