Az Iparkamara a Roszatom szakembereivel kezdeményez egyeztetést

Megalakult az MKIK orosz-magyar tagozat Paks szekciója

Gazdaság
  • 2017.02.02. - 13:26

Mintegy ötven magyar vállalat megalapította csütörtökön a Magyar Kereskedelmi és Iparkamara (MKIK) magyar-orosz tagozatán belül a Paks szekciót Budapesten, a munkacsoport információval, kapcsolatrendszerével kívánja segíteni, hogy a magyar ipar, a helyi vállalkozók minél nagyobb arányban részt vegyenek a Paksi Atomerőmű bővítési munkájában.

orosz.mkik576x356
Reklám