Átadták az Energiakövet 2017 díjat

Az energiahatékonyság a legjobb rezsicsökkentés a hivatal elnöke szerint

Gazdaság
  • 2017.05.11. - 02:43

Energiaköveteket választott a Magyar Energetikai és Közmű-szabályozási Hivatal, a követek dolga az iskoláskorúak energiahatékonyságra nevelése. A hivatal elnöke szerint sikeresek a tájékoztató programok, és egyre kevesebb a lakossági panasz.

Energiakövet-2017
Reklám