Adósságleszorító pályára állt hazánk

Jelentősen csökkenhet az év végére a központi tartozást kifejező mutató

Gazdaság
  • 2016.08.27. - 02:09

Az utóbbi években megszokottnál is jobban áll az adósság elleni harcban az idén a magyar kormány - derül ki a Portfolio.hu elemzéséből. Gyakorlatilag a kérdés csak az, mennyire akarja a kabinet leszorítani az ezt jelző mutatót. A portál összefoglalója szerint 2015-ös 75,3 százalék után akár 72-73 százalék között lehet az év végén az adósság a GDP arányában.

10 20160827
Reklám