A kormány keleti nyitás stratégiájáról beszélt Szijjártó Péter. A miniszter úgy fogalmazott: a kínai beruházások terjedése megállíthatatlan folyamat, a kormány célja, hogy a kínai tőkéből minél több érkezzen hazánkba.

Szijjártó Péter: A térségből a magyar cégek exportálnak a legtöbbet Kínába
A kormány keleti nyitás stratégiájáról beszélt Szijjártó Péter. A miniszter úgy fogalmazott: a kínai beruházások terjedése megállíthatatlan folyamat, a kormány célja, hogy a kínai tőkéből minél több érkezzen hazánkba.

Nem mindenkinek jön be a parttalan támogatás
Bár nem a legpraktikusabb módszer lenne

„Meg fogjuk védeni az északi lakosokat és az összes izraeli állampolgárt”
Az eurózónához való csatlakozás volt a fő téma