Kilenc magyar tulajdonú, az exporthoz jelentősen hozzájáruló vállalat és a szaktárca együttműködésével létrejött a kiemeltexportőr-partnerségi program (kepp), amely a jövőben hozzájárul az exportteljesítmény növekedéséhez - mondta Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter szerdán az együttműködési megállapodás ünnepélyes aláírásán, Budapesten.




