Csepreghy: 2020 után megszűnik a mostani fejlesztéspolitikai rendszer

Még van lehetőség megteremteni a fejlődést

Gazdaság
  • 2015.06.30. - 20:20

A Magyarország uniós tagságának eredményeként kiépült, a fejlesztéseket 2004 óta szolgáló fejlesztéspolitikai rendszer 2020 után megszűnik, vagy jelentősen csökkenni fog a keretösszeg - mondta a Miniszterelnökség fejlesztéspolitikai kommunikációért felelős helyettes államtitkára kedden a SUPER - Sikeres Uniós Pályázatokat Előkészítő Rendezvénysorozat egri állomásán.

lead pénzügy
Reklám