Véget ért a munkavédelmi és munkaügyi roadshow

NGM: fontos a jó munkahely

Gazdaság
  • 2015.06.19. - 13:12

A jogszerű foglalkoztatás, a biztonságos és egészséget megőrző munkahelyek fontosságára hívta fel a figyelmet a most zárult országos munkavédelmi és munkaügyi roadshow, "mert a jó munkahely mindenki számára fontos" – jelentette ki Ambrus Ilona, a Nemzetgazdasági Minisztérium (NGM) gazdálkodásért felelős helyettes államtitkára pénteken, Budapesten.

munkavedelem
Reklám