A szökés, elrejtőzés és a bizonyítási eljárás meghiúsításának, megnehezítésének veszélye miatt indítványozta a Fővárosi Főügyészség a Quaestor vezető tisztségviselői, Tarsoly Csaba és két igazgatósági tag előzetes letartóztatásának három hónappal történő meghosszabbítását – közölte lapunkkal a főügyészség szóvivője.
A nyomozás határideje jelenleg május 11., ám a befejezés várható időpontját illetően a nyomozást felügyelő ügyészség „nem kívánt jóslásokba bocsátkozni.” A szóvivő a Magyar Hírlapnak annyit mondott, a kényszerintézkedés meghosszabbításáról döntő bíróságnak „jelentős mennyiségű iratanyagot” küldtek meg, amelyek már az intenzív nyomozati cselekmények okán március 29. – az előzetes letartóztatás elrendelése – óta keletkeztek.



