Azokra az utakra, amelyekre nem jut uniós pénz, de fontosak, hatszázmilliárd forintot költ az állam adófizetői pénzből 2020-ig. Így a megyei jogú városok is elérhetőek lesznek autóúton, és olyan beruházások is elkészülhetnek, amelyekre már régóta kiemelt igény van.




