A magyar mangalicaexport fele, mintegy 500 ezer tonna a legnagyobb felvevőpiacán Spanyolországban talál gazdára. A Mangalicatenyésztők Országos Egyesülete április 9-én árubemutatót és konferenciát tart Madridban. Az egyesült küldöttsége pedig ötnapos szakmai programon vesz részt.




