A magyar mangalica-termékek felét Spanyolországban adják el

Tizenkét milliárdos az ágazat árbevétele - Prémium áruvá vált a mangalicahús

Gazdaság
  • 2015.04.03. - 13:37

A magyar mangalicaexport fele, mintegy 500 ezer tonna a legnagyobb felvevőpiacán Spanyolországban talál gazdára. A Mangalicatenyésztők Országos Egyesülete április 9-én árubemutatót és konferenciát tart Madridban. Az egyesült küldöttsége pedig ötnapos szakmai programon vesz részt.  

tóth péter
Reklám