Újabb, az MSZP-SZDSZ-kormányokhoz köthető szál került napvilágra a Quaestor-botrányban. A brókercég mintegy kétmilliárd forintból kívánta még 2008-ban felújítani a szegedi Kass Szállót, de a 2010-es átadás elmaradt, a munkálatok a mai napig nem kezdődtek meg, azóta a Quaestor árulja az épületet.




