Erősen kezdte az évet az ipar

Februárban 54,9 pontra emelkedett a beszerzésimenedzser-index

Gazdaság
  • 2015.03.02. - 11:05

Továbbra is erős alapon nyugszik az ipar növekedése. Jóval a növekedést jelző 50-es tartomány felett maradt a beszerzésimenedzser-index - jelentette a Magyar Logisztikai, Beszerzési és Készletezési Társaság. A januári 54,3-ról 54,9 pontra emelkedett a mutató.  

lead ipar
Reklám