Százmilliárdos hiány minden idők legnagyobb brókerbotrányában

Az MNB felfüggesztette a Buda-Cash működését - Több mint tíz éve hamisítják az adatokat

Gazdaság
  • 2015.02.24. - 08:38

Bűncselekmény gyanújával a jegybank azonnali hatállyal visszavonta a Buda-Cash Brókerház működési engedélyét és felügyeleti biztosokat rendelt ki a brókercég elélre. A gyanú szerint a brókercég valamennyi adatszolgáltatását meghamisította az elmúlt tíz évben és jelentős ügyfélpénzekkel nem tud elszámolni. A kár elérheti akár a 100 milliárd forintot.

Reklám