Tasó: Érdemes Magyarországon befektetni

A beruházást száz új munkahelyet teremt a beregi térségben

Gazdaság
  • 2015.02.19. - 12:26

Magyarországon érdemes befektetni, a kormány támogatja a beruházókat - jelentette ki a közlekedéspolitikáért felelős államtitkár a svájci tulajdonú Interspan csaknem 30 milliárd forint értékű faipari beruházásának alapkőletételén csütörtökön, a Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei Vásárosnaményban.

Tasó László 576
Reklám