NGM: A stratégiai partnerek nem kaptak adókedvezményt

A szaktárcánál minden megállapodás nyilvános és megtekinthető

Gazdaság
  • 2015.02.11. - 08:41

A Nemzetgazdasági Minisztérium semmiféle adókedvezményben nem részesítette a stratégiai partnereket - közölte a szaktárca azt követően, hogy az LMP kedden bejelentette: első fokon pert nyert a tárcával szemben, amely alapján az NGM-nek nyilvánosságra kell hoznia, hogy a stratégiai partnerségek keretében mekkora adókedvezményt és közvetlen állami támogatást osztottak szét.

NGM épület 576
Reklám