Bár mind a BMW, mind a Mercedes cáfolja a magyarországi fejlesztéseket, lapunkat arról informálták forrásaink, valamint iparági szakértők, hogy egyáltalán nem lenne meglepő, ha valóban úgy döntenének a BMW-nél, hogy autógyártásba kezdenek Magyarországon, eközben pedig a Daimlernél már évek óta terítéken van a kecskeméti gyár bővítésének terve.




