Villamosnak és három személygépkocsinak ütközött egy teherautó Budapest XIV. kerületében.
Az Erzsébet királyné útján, az érintett útszakaszt teljes szélességében lezárták – közölte a katasztrófavédelem az MTI-vel csütörtök este. A fővárosi hivatásos tűzoltók vonultak ki a balesethez.






