A magyar válogatott Kerkez Milos sérülése után visszatért, csapata, a Bournemouth kiütéses győzelmet aratott csütörtökön az angol labdarúgó FA-Kupa negyedik fordulójában, melyből bejutott a nyolcaddöntőbe.
A magyar balhátvéd karácsony előtt szenvedett bokasérülést egy edzésen, s azóta nem szerepelt. A Swansea City ellen aztán a szünetben becserélték, a lefújásig a pályán volt, és helyzete is volt a találkozón, amely 5–0-ás hazai sikerrel zárult.







