A forgalom az ukrán oldalon fennálló áramszünet miatt szünetelt csütörtök estétől.
A leállás a ki- és belépőforgalmat egyaránt érintette.
Ezt a Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Rendőr-főkapitányság közölte a police.hu-n

A forgalom az ukrán oldalon fennálló áramszünet miatt szünetelt csütörtök estétől.
A leállás a ki- és belépőforgalmat egyaránt érintette.
